Aktuális állásajánlataink

Kalibráló technikus
1171 Budapest, Pányva utca 6.
Cégünk munkatársat keres a következő munkakörbe: kalibráló technikus

A munkakör leírása: akkreditált kalibráló laboratóriumunkban és vevőink telephelyén mérőeszközök kalibrálása.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • mérőeszközök, mérőműszerek kalibrálása
  • kalibrálási bizonyítványok kiállítása
  • mérőeszközök javítása (esetenként), beszabályozása
  • mérőeszközök minősítései
  • külsős kalibráló laboratóriumok bizonyítványainak értékelése
  • a kalibráláshoz szükséges adatbázisok kezelése
  • méréstechnikai fejlesztésekben való részvétel

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excell)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • angol és/vagy német alapfokú nyelvtudás
  • mérőszobán/kalibráló laboratóriumban/műszaki területen szerzett tapasztalat
  • mérőeszköz felügyelő, vagy metrológus-technikusi végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • továbbképzések
  • egyműszakos munkarend
  • teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetésigény megjelölésével a labor@metrologia.hu email címre.

2018-01-30